Guest Book


Serdecznie wszystkim polecam to miejsce????Okolica przepiękna, cisza, widoki oszałamiające. Kawa na ławeczce przy stawiku o 7 rano smakuje tam bosko. Panie właścicielki gotują przepysznie!!!! Na pewno jeszcze tam wrócimy????????????

Bożena, 2019-08-19

Byliśmy tu z mężem trzeci raz (z gitarą). Bardzo miła atmosfera i udany wypoczynek. Gratulacje dla Pani Gospodyni i Wszystkich, którzy codziennie tworzą funkcjonowanie tego miejsca.

Barbara, 2018-01-26

Dzisiaj, po 2 dniach pobytu, wróciliśmy do domu. To już nasz 3 pobyt. Zawsze jest OK. Można wyróżniać wszystkich i wszystko, ale łatwiej wyrazić emocje: byliśmy szczęśliwi, bo... tacy z natury jesteśmy a pobyt u Rumcajsa spełnił nasze oczekiwania. Ps. Dziewczynki: Agnieszka i Emilka były osłodą naszego bycia!!! Do następnego.

Barbara, 2018-01-25

Witam, 12/13 sierpnia 2017 r. mieliśmy okazję nocować "U Rumcajsa"- piękna okolica, z dala od ulicy, cisza i spokój, miła atmosfera. Do tego możliwość zjedzenia smacznych i ciepłych posiłków, mili właściciele i panie w kuchni :) a do tego niskie ceny pobytu. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy! :)

Justyna, 2017-10-30

Nie nocowaliśmy w tej agroturystyce, ale byliśmy codziennymi gośćmi na obiadach. Przemili gospodarze i super pyszne jedzonko - tutaj nie da się schudnąć, bo gospodyni gotuje i piecze tak wspaniale, że jedzonko samo wchodzi do ust :) Szczerze wszystkim polecamy zajrzeć do "Rumcajsa" a gospodarzy serdecznie pozdrawiamy :)

Iza, 2017-07-21

Witam. Byliśmy u Państwa na początku lipca 2016 r. U Rumcajsa to przede wszystkim miła i przytulna atmosfera wśród turystów, którzy nie przyjeżdżają w góry zrobić sobie zdjęcie z misiem, a odpocząć na łonie przyrody. Cisza i spokój, piękna okolica, czyste powietrze, co wieczór ognisko.... Przede wszystkim polecam dzieciom, które mogą się wyszaleć do woli i zawrzeć nowe przyjaźnie. Pyszna domowa kuchnia gdzie codziennie serwują uczciwe porcje.(pierogi ręcznie lepione, schabowy, naleśniki z porcją jagód nie do zjedzenia). Świeże czeskie piwo z beczki. Ogólny dostęp do stołówki (sztućce, talerze, czajnik, lodówki itd.) oraz tv. Pokoje (mu mieszkaliśmy w tych bez łazienek) dla małowymagających. Ot, łóżko, szafka, stolik... Polecamy i na pewno tu wrócimy.

Marcin, 2016-12-15

Lokum godne polecenia. Cicha i spokojna okolica,można odetchnąć świeżym powietrzem i naprawdę odpocząć. Właścicielka bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pozdrawiamy

Kasia, 2016-07-09

Dodaj